dustra
dustra

26

Yıllık Deneyim

Kurumsal

Cappex, yapı sektörüne nitelikli, ekonomik, çevre dostu ve pratik çözümler sunan ürünler üretmek amacıyla 1996 yılında kuruldu. Kurulduğu günden bu güne kadar teknolojiye ve insana olan yatırımı, üretim kapasitesi ve ürün çeşitliliğini sürekli olarak arttırması ile sektörün vazgeçilmez isimlerinden biri olmuştur. Cappex, ustalarını, tüketicilerini, yurtiçi ve yurtdışı bayilerini uygulama ve teknik destek konularında bilgilendirmeye, teknolojisini her zaman ileride tutmaya yönelik proje ve uygulamalarıyla çözüm ortaklığı yaklaşımını sürdürecektir

Neden CAPPEX

CAPPEX KİMYASALLARI'nda her ürün, üretiminden kullanıcıya ulaştığı ana kadar her süreçte koşulsuz güvence kalitesi taşır.

CAPPEX’te Kalite

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde gerçekleştirmek, sürekliliğini sağlamak ve toplam kaliteyi geliştirmek amacıyla; kurduğu sistem çerçevesinde hedeflerini belirler ve sistemsel kontrollerle performansın sürekli yükseltilmesini ve sistemin devamlılığını sağlar. Gücünün kaynağırun insan olduğu bilinciyle çalışanları değişimler ve yenilikler için, araştırmacı ve kalıtımcı olmaları yönünde motive eder ve sürekli eğitim yolu ile bireysel katkılarını arttırır.

Doğru Ürün

CAPPEX YAPI KİMYASALLARI müşterinin ihtiyaçlarına ve isteklerine cevap verecek ürünleri araştırmak, mevcut olanları geliştirmek ve verimi arttırmak için bireysel başarının katkılarını da kullanarak takım çalışmasını ön plana çıkarır. Pratik uygulamada elde edilen tecrübeler ve yeni fikirler doğrultusunda, pazar için en uygun ürünleri geliştirir.

Uygun Fiyat

CAPPEX YAPI KİMYASALLARI en iyiyi nasıl en uygun maliyetle imal ederek, pazara en uygun fiyata sunabileceğirıi belirlemek amacı ile, devamlı olarak laboratuarlarında AR-GE çalışmaları ile hammadde kaynaklarını kalite ve maliyet kontrolüne önem verir

Çevre ile Dost

Yapı kimyasalları ürünleri üreten ve ticaretini gerçekleştiren CAPPEX YAPI KİMYASALLARI; ürünlerinin araştırma ve geliştirme, tedarik, üretim, depolama, nakliye, uygulama ve atıklarının bertaraf edilmesi ile ilgili faliyetlerinde, çevre ve güvenliğine yönelik konularda; yasal koşullara ve standartlara uyum sağlar. Doğal kaynakları korur, kullanımı azaltmak için çaba sarfeder, kirliliği azaltıcı ve önleyici yöntemler uygular. Çalışanlarını, tedarikçileri, müşterilerimi ve toplumu çevre bilincini geliştirecek şekilde, faaliyetleri hakkında bilgilendirir.

 

CAPPEX; Dürüst, yenilikçi, kaliteli, insana ne çevreye saygılı, sürekli gelişen bir firma olarak, müşterilerimi, bayilerini, tedarikçilerini, çalışanlarını ee yatırımcılarını hep birlikte mutlu edebilen sektör lideri olmayı amaçlamaktadır.

 
dustra

Referanslarımız

Referanslarımız ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.